Моя політика

Моя политика

Війна в умовах глобалізації: міжнародно-правові та безпекознавчі аспекти

Рейтинг користувача:  / 0

 Актуальність теми. Закінчення „холодної війни” не лише супроводжувалося розпадом СРСР і „Східного військово-політичного та економічного блоку”, а й потягло за собою планетарні зрушення, котрі в корені змінило зовнішність міжнародних відносин і зажадало нового підходу до їх вивчення. Доводиться визнати, що на сьогоднішній день наука ще не виробила такого підходу. Проте, заради справедливості, результати проведених досліджень дозволяють говорити про існування низки відповідних самостійних дисциплін, котрі виникли останніми десятиліттями ХХ ст.:

Детальніше...

Особливості сучасної теоретико-методологічної парадигми правового забезпечення міжнародної безпеки

Рейтинг користувача:  / 0

Актуальність теми. 28 жовтня 2010 р. на Другій міжнародній науково-практичній конференції „Сучасні проблеми правової системи України”, організованій КУП НАН України автором вперше були порушені проблеми розвиненості сучасної парадигми і перспектив розвитку Права міжнародної безпеки (ПМБ). Була розкрита сутність відставання ПМБ від сучасних вимог і зробленийвисновок, щосучасне ПМБ соєю назвою не відповідає поняттю галузі права, яке забезпечує міжнародну безпеку, тобто безпеку міжнародних і міждержавних відносин.

Детальніше...

Актуальні проблеми сучасної парадигми права міжнародної безпеки та шляхи їх вирішення

Рейтинг користувача:  / 0

Актуальність порушеної проблеми полягає в тому, що в нинішній повоєнний (після „Третьої світової війни”, яка має назву „холодна війна”) відбувається процес:

Детальніше...

Ukrainian English French German Polish Russian